Resimle Büyü Nasıl Yapılır?

Resimle büyü nasıl yapılır sorusu kişiler tarafından sıklıkla dile getirilmektedir. Uygulanacak olan büyüler genellikle medyumlar tarafından yapılmaktadır. Ancak bazı büyüler evde kişiler tarafından yapılabilmektedir. Resimle büyü yapmak ise büyülerin daha çabuk tutmasına yardımcı olmaktadır. Medyumlar tarafından yapılan büyüler aşk büyüsü, bağlama büyüsü, ayırma büyüsü gibi çeşitli şekillerde yapılabilmektedir. Büyüler esnasında kullanılan resimler ise kişilerin etkisi altına almak istediği kişilere yönelik olarak kullanılmaktadır. Resimlerin çıktısı alınarak medyumlara iletilmektedir. Medyumlar kişilere yapmak istedikleri büyülere göre resimleri kullanmaya başlamaktadır. Dua ve tılsımlı sözlerin söylenmesiyle birlikte medyumlar tarafından kişilerin yapmak istedikleri büyüler yapılmaya başlanır. Resimle yapılacak olan büyüler daha kesin sonuçların elde edilmesine yardımcı olmaktadır.

Resimle Büyü Yapmanın Etkileri Nelerdir?

Resimle büyü etkileri kısa süre içinde kişilerde ortaya çıkmaya başlamaktadır. Direkt olarak resimlere bakarak yapılan büyü sayesinde büyüler daha hızlı şekilde tutmaktadır. Kişilerin istedikleri etkileri resimli büyüler sayesinde kolayca elde etmesi mümkündür. Resimle büyü yapmanın etkileri kısa süre içinde ortaya çıkarken en etkili olan büyüler aşk ve bağlama büyüleridir. Kişiler yaptırmak istedikleri büyüler için medyumlar ile iletişime geçerek sorunlarını anlatmaktadır. Kişilerin elde etmek istedikleri amaçlara göre medyumlar büyüler arasında tercihte bulunmaktadır. Yapılan büyü tercihine göre kişilerden resimler istenmektedir. Resimleri ile medyumları ziyaret eden kişilerin istekleri kısa süre içinde gerçekleşmektedir.

Resimle Yapılabilecek Olan Büyüler Nelerdir?

Resimle Yapılabilecek Olan Büyüler Nelerdir?

Resimle yapılabilecek olan büyü çeşitleri oldukça fazla seçenek halinde kişilere sunulmaktadır. Kişilerin büyü yaptırmak istedikleri kişilere ve büyü amaçlarına göre yapılabilecek olan büyü hakkında karar verilmektedir. Medyumlar tarafından resimle yapılabilecek olan büyülerin başında aşk büyüsü gelmektedir. Aşk büyüsü genellikle kişilerin kendilerine aşık etmek istedikleri kişiler için resim eşliğinde yapılmaktadır. Bağlama büyüleri, ayırma büyüleri ve mezar büyüleri resimle yapılan büyü çeşitleri arasında yer almaktadır. Kişilerin eşlerini veya sevdiklerini kendilerine bağlamak istemesi halinde tercih ettikleri büyü türü bağlama büyüsüdür. Aynı zamanda birilerinin eşlerinden ayrılmasını, sevgilisinden ayrılmasını istedikleri zaman tercih edilen büyüler ayırma büyüleridir. Genellikle kadınlar eşlerini kendilerine bağlamak ve üçüncü kadınlardan korumak için bu tarz büyülere başvurmaktadır.

Resimle Yapılan Büyülerde Aşık Etme Sağlanabilir mi?

Resimle aşık etme büyüsü sık sık kullanılan ve etkili olan bir büyü çeşididir. Medyumlar tarafından yapılan büyüde kendisine aşık edilmek istenen kişinin fotoğrafı ve tılsımlı sözcükler ile işlemler yapılmaktadır. Kısa süre içerisinde büyü etkisi altında olan kişi hareketlerinde ve tavırlarında gözle görülebilir bir fark yaratacaktır. Kişiler aşk acısı çekmemek için terk edilmiş olduğu kişileri geri döndürmek amacıyla da bu büyüye başvurabilmektedir. Medyum tarafından yapılan büyünün bağları oldukça güçlüdür ve etkisinde herhangi bir azalma olmaz. Kişiler medyumun belirtmiş olduğu her noktaya dikkat ederse kısa süre içerisinde istedikleri sonuca ulaşabilmektedir.

Resimle Büyü Bozma Yapılabilir mi?

Resimle büyü bozma işlemlerinin bir medyum eşliğinde yapılması gerekir. Büyü bozma işlemleri oldukça karışık ve ciddi bir süreci içermektedir. Medyumlar büyü bozmak için büyük bir çaba ve tılsımlı sözlerden yardım almaktadır. Bir kişinin üzerinde büyü olduğuna inanılıyorsa medyumlardan resimle büyü bozmaya yönelik olarak yardım alınabilmektedir. Resimle büyü bozma işlemlerinde kişilerin resimlerinin sağlanmış olması yeterli olmaktadır. Ancak kişilerin herhangi bir eşyasının alınabiliyor olması halinde medyumlara eşyaların ek olarak verilmesi daha etkili sonuçların elde edilmesine yardımcı olabilmektedir. Resimle büyü bozma işlemlerinin tamamlanmasının ardından kişiler karşı tarafın hareketlerini gözlemlemeye başlamalıdır. Yavaş ama etkili şekilde kişilerde oluşacak olan değişimlere göre tekrar medyum ile iletişime geçilmesi mümkündür.

İlgili Makaleler

Yorumlar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Menü

Son Gönderiler