Evde Büyü Nasıl Yapılır?

Büyü yapmak kişilerin pek çok ihtiyaçlarına yanıt vererek isteklerine ulaşmasına yardımcı olmaktadır. Büyüler genelde medyumlar tarafından yapılması gereken büyük bir iştir. Ancak bazı büyü türleri evde kolayca yapılabilmektedir. Evde büyü nasıl yapılır sorusu bu noktada kişiler tarafından sıklıkla sorulan sorular arasında yer almaktadır. Evde büyü yapmak için kişilerin gerekli malzemeleri sağlamış olması yeterli olmaktadır. Genelde büyülerde gerekli olacak olan malzemeler evlerde zaten var olan malzemelerden oluşmaktadır. Malzemeler ile birlikte büyü esnasında söylenecek olan sözlerin birleşmesi ile istenilen büyü yapılmaktadır. Tılsımlı sözlerin söylenmesi ile birlikte kişiler büyü yapmak istedikleri kişiyi tılsım altına almaktadır.

Evde Yapılabilecek Olan Büyüler Nelerdir?

Evde yapılabilecek büyüler oldukça fazla şekilde kişilerin karşısına çıkabilmektedir. Kişilerin büyü yapmak istedikleri kişiler ve amaçları seçilen büyülerde oldukça etkili olmaktadır. Evde yapılabilecek olan büyülerin başında aşk büyüsü gelmektedir. Kişiler tarafından en sık tercih edilen büyü de budur. Eşlerine veya sevdiklerine karşı büyü yapmak isteyen kişiler genellikle aşk büyüsünü tercih etmektedir.

Evde Yapılabilecek Olan Büyüler Nelerdir?

Nohut büyüsü, yumurta büyüsü, bağlama büyüsü, soğutma büyüsü gibi çeşitli büyüler evde yapılabilmektedir. Evde yapılabilecek olan büyü türleri genellikle basit büyülerden oluşmaktadır. Kişiler kolaylıkla büyüleri kendi başlarına yaparak etkilerini görebilmektedir. Ancak bu noktada dikkat edilmesi gereken nokta büyük büyülerin evde yapılması ihtimalidir. Böyle bir durumda kişilerin olumsuz sonuçlar elde etmesi ve istediklerinin tersini elde etmeleri mümkündür.

Evde Büyü Yaparken Kullanılacak Olan Malzemeler Nelerdir?

Evde büyü için gerekli malzemeler yapılmak istenen büyü çeşidine göre değişim göstermektedir. Kişilerin yapacakları büyülere göre malzemeleri listelemesi ve elde etmesi gerekir. Evde yapılacak olan büyüler basit büyülerden oluştuğu için malzemeler kolaylıkla elde edebilmektedir. Evde büyü yapacak olan kişilerin genellikle ihtiyaç duyduğu malzemeler arasında tencere veya derin kaplar, tahta kaşıklar yer almaktadır. Aynı zamanda kağıt ve keçeli kalemler gerekli olan malzemeler arasında yer alabilmektedir. Bazı büyü türlerinde evde yapılacak olan büyüler için büyü yapılacak olan kişinin resminin olması gerekebilir. Kişilerin resimlerini ve büyülü sözleri kullanarak evde kolayca büyü yapılması mümkündür.

Evde Yapılabilecek Olan Basit Büyü Tarifleri Nelerdir?

Evde yapılacak basit büyüler kişilerin genellikle tercihlerine göre değişim göstermektedir. En sık tercih edilen büyüler ise aşk büyüleridir. Kişiler genellikle aşk büyülerini yaparak sevdikleri kişileri kendilerine bağlamak ister. Aşk büyüsü yapmak isteyen kişiler için evde yapılabilecek olan en basit seçenek ise resimle yapılan büyülerdir. Resimli şekilde yapılan aşk büyüleri için kişilerin büyü yapmak istedikleri insanlara yönelik olarak resim olması yeterli olmaktadır. Resimlerin çıktısının alınmış olması oldukça önemlidir. Daha sonra ise tılsımlı sözcüklerin söylenmesi ve kağıtlara aşık edilmek kişinin isimlerinin yazılması ile büyü yapılabilmektedir. Evde yapılan büyüler kara büyülere göre daha az etkili olmaktadır.

Evde Yapılabilecek Olan Basit Büyü Tarifleri Nelerdir?

Evde Yapılan Büyülerin Etkileri Nelerdir?

Evde yapılan büyü etkileri yapılan büyü çeşitlerine göre değişim göstermektedir. Ancak büyüler genellikle medyum tarafından yapılan büyülere kıyasla zayıf kalmaktadır. Büyülerin etkileri ise doğru şekilde yapılmasına bağlı olarak değişim göstermektedir. Evde yapılan büyü seçenekleri kişilerin yanlış yapması halinde etki sağlamayacaktır. Evde doğru şekilde yapılan büyüler ise daha ağır olarak etki sağlayacaktır. Etkilerin oluşmaya başlaması ile birlikte kişilerin büyülerini tekrar ederek daha güçlü hale getirmesi gerekir. Medyumlar tarafından yapılmadığı için büyülerin etkilerinin geçmesi ve kişilerin büyü etkisinden çıkınca tekrar istenmeyen durumların oluşması mümkün olabilmektedir. Evde yapılan büyülerin etkisinin artması için ek büyüler yapılabilir veya medyumlardan yardım alınabilir. Büyü altında olan kişi sürekli olarak gözlem altında tutulmalıdır.

İlgili Makaleler

Yorumlar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Menü

Son Gönderiler