Erkeklik Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Erkeklik bağlama büyüsü nasıl yapılır? sorusuna açıklık getirmeden önce, erkeklik bağlama büyüsünün ne olduğunu açıklamakta fayda var. Nesnelerin gizli özelliklerini tanıyıp bu gizli özelliklerden yararlanmayı amaç edinmiş bir bilgi dalı olan, havas ilmine göre erkeklik bağlama büyüsü, kara büyü geleneğinden gelen şeytani bir büyüdür. Tarihi çok eskilere dayanan bu büyü, büyü yapılan erkeğin cinselliğini, cinsel dürtülerini, arzularını ortadan kaldırmak amacı ile yapılır. Bu cinsel arzular, büyü ile tamamen ortadan kaldırılabildiği gibi bir süreliğine de yok edilebilir. Aynı zamanda bu büyü, her büyüde olduğu gibi yapılış şekline göre, istenildiği zaman ilim sahibi bir medyum hoca tarafından bozulabilmektedir.

Sadece kadınların yaptırabileceği bu büyüyü, genellikle evli kadınların yaptırdığı bilinse de bir nişanlı, bir sevgili ya da platonik aşk yaşayan bir kadın tarafından da yaptırılmaktadır. Bu büyüye maruz kalan erkek, birlikte olduğu kadından başka kadınlara karşı hiçbir şekilde istek duymaz. Genellikle karısını veya sevgilisini aldatan erkeklerin buna bir son vermesi, aile birliğinin korunması, erkeğin başka kadınlarla ilgilenmesini önlemek adına yaptırıldığı bilinir. Birisine kıskançlık, kızgınlık ve öfke duygusu beslemek de büyüyü yaptırma nedenlerindendir. Çiftlerin arasına soğukluk sokup ayırmak için de bu büyü yaptırılabilmektedir.

Erkeklik Bağlama Büyüsü Yöntemleri Nelerdir?

Erkeklik Bağlama Büyüsü Yöntemleri Nelerdir?

 

Erkeklerin cinsel açıdan, hormonlarına etki eden bu büyü, erkeğin tamamen düzenini ve dengesini bozmaya yönelik olduğundan, saldırı niteliği taşıyan bir büyüdür. Peki, erkeklik bağlama büyüsü yöntemleri nelerdir? Öncelikle, bu büyünün mutlaka deneyimli, ilim sahibi ve bilgili medyum hocalar tarafından yapılması gerekir. Çünkü erkeklik bağlama büyüsü, hafife alınmayacak kadar kuvvetli bir büyüdür. Bir nevi, erkeğin hayatını etkilemekte hatta alt üst edebilmektedir. Erkeklik bağlama büyüsü, erkek ve kadının arasında bir birliktelik varsa çok daha belirgin, kesin ve net sonuçlar vermektedir. Büyünün nasıl yapılacağı elbette, bilgi sahibi bir medyum hoca tarafından kararlaştırılır.

Erkeklik bağlama büyüsünün en sağlıklı biçimde nasıl yapılacağını, sadece ilim sahibi medyum hocalar bilmektedir. Bu tarz büyüler, kişiye özel yapılan büyüler olduğu için ancak ilim sahibi birinin bilebileceği tılsımlı sözler kullanılmakta ve ritüeller uygulanmaktadır. Erkeklik bağlama büyüsünde, mutlaka erkeğin DNA’sını içeren bir malzeme kullanılmaktadır. Bu büyünün yapılış yöntemlerinden birisi, DNA içeren malzeme ile birlikte sedir ağacı yapraklarının kullanımı ile yapılan büyü yöntemidir.  Sedir ağacının 9 adet yaprağı ezilir ve toz haline getirilir. Tozun içine bir miktar bulca yağı eklenir ve erkeğin odasına koyulur.  Odanın karanlık olması gerekir ve toz odaya koyulmadan önce, 1 gün boyunca erkeklik bağlama duası okunmalıdır.

Erkeklik Bağlama Büyüsünde Ne Tür Malzemeler Kullanılır?

Erkeklik bağlama büyüsünde ne tür malzemeler kullanılır? Bu soru, büyü yaptırmak isteyen kadınlar tarafından sıkça sorulan sorulardan birisidir. Erkeğin cinsel gücünü bağlayan bu büyüde öncelikli olarak, erkeğin DNA’sını içeren bir malzemenin kullanılması şarttır. Bu malzeme erkeğin saç teli, ağızını ve burnunu sildiği bir peçete, tırnağı, tükürüğü veya spermi olabilir. Büyü yapılırken hangi malzemelerin kullanılacağı ve getirilmesi gerektiği, büyüyü yapacak olan deneyimli medyum hoca tarafından, yapacağı büyü yöntemine göre belirlenmektedir. Büyü yapıldıktan sonra, büyüyü yaptıran kişi ile yapan medyum hocanın mutlaka iletişimde kalması gerekmektedir.  Çünkü büyünün etkisi, 9 gün sonra ortaya çıkacağı için 9 gün boyunca okunması gereken çeşitli bağlama duaları ve yapılması gereken ritüeller vardır.

Erkeklik Bağlama Büyüsü Evde Yapılır mı?

Tıpkı her büyü gibi erkeklik bağlama büyüsünün de, farklı yapılma yöntemleri vardır. Bu yöntemler, büyüyü uygulayacak medyum hoca ve şartlara göre belirlenmektedir. Büyünün yöntemi, büyüde kullanılacak malzemeler, söylenecek söz ve edilecek duaları ancak işinin ehli, bilgi ve ilim sahibi, deneyimli bir medyum hoca bilmektedir. Ayrıca bu büyü, bir kara büyü kategorisine girdiği için deneyimsiz kişiler tarafından yapılırsa tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Erkeklik bağlama büyüsü evde yapılır mı? sorusuna, bütün büyüler gibi erkeklik bağlama büyüsü de kesinlikle evde yapılamaz şeklinde cevaplandırabiliriz.

Erkeklik Bağlama Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Erkeklik Bağlama Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Bir erkeğe, erkeklik bağlama büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır? Erkeklik bağlama büyüsü etkileri nelerdir? Bu etkilerden birkaçını şu şekilde sırlayabiliriz:

  • Büyü yapılan erkek, psikolojik açıdan şiddetli bir travma yaşayarak asosyalleşir.
  • Büyünün etkisi altında olan erkek, kendisini sürekli mutsuz hisseder. Bu durum, çevresine de yansır ve çevresindeki insanları da mutsuz eder.
  • Erkek, ortada hiçbir neden yokken sinirlenir ve bunun nedenini kendisi de bilemez.
  • Psikolojik olarak bir çöküş yaşadığı için başvurulan psikolojik ve tıbbi yardımlar, kesinlikle işe yaramaz.
  • Erkek depresyona girer.  Sürekli kalp kırar ve saldırganlaşır.

Bu etkilerin dışında, başka etkiler de ortaya çıkabilir. Bu etkileri kişinin durumu, büyüyü yaptıran kişinin niyeti belirler. Ortaya çıkan bu etkiler, kesinlikle hafife alınacak türden etkiler değildir. Büyüyü yaptıran kadın,  eğer kısa süreli bir erkeklik bağlama büyüsü yaptırdıysa büyünün etkileri bir süre sonra kaybolur. Ancak büyü, kısa süreli değilse ve kötü niyetli yaptırılmışsa etkileri ömür boyu sürebilmektedir.

İlgili Makaleler

Yorumlar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Menü

Son Gönderiler