Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyüler çok farklı amaçlarla kullanılabilir. İnanan ya da inanmayan insan gibi bir ayrımı da yoktur. Büyü tüm kutsal kitaplarda da yer alan bir olgudur ve geçerliliği evrenseldir. Kişiye göre değişmez. Her olgu gibi büyünün de kendi içerisinde türleri, güçlü olanları ve zayıf olanlar vardır. Hayatın her alanına özgü büyüler bulunmaktadır. Aşık etme büyüleri, ayırma büyüleri, musallat büyüleri gibi büyüler en yaygın kullanılanlar arasındadır. Bazı efsunlar o anki kullanıma özgüdür. Bazıları ise birden fazla amaçla kullanılabilir. Burada en büyük etken büyüyü yapan ve yaptıran kişinin niyetidir. Ve maalesef, genel olarak bu niyetlerin pek iyi olduğu görülmemektedir. Adet kanı büyüsü de bunlardan biridir.

Adet kanı büyüsü güçlü bir büyü olarak bilinmektedir. Adından da anlaşılacağı gibi kadınlara has bir türdür ve çoğunlukla arzu edilen erkeği kendisine aşık etmek isteyen kadınlar tarafından yaptırılmaktadır. Bu büyüyü yaptıran kadınlar için aşkın gerçek olup olmaması önemli değildir. Tek amaç hedeflenen erkeği divane etmektir ve iyi ve doğru yapıldığında başarı oranı da hayli yüksektir. Bazı kadınlar bu efsunu aşık olmadıkları erkeklere, sırf onlara duygusal işkence çektirmek için bile yapabilmektedir. Burada yine en başta bahsettiğimiz niyet konusunun önemi karşımıza çıkmaktadır. Ancak, her büyü gibi bunu da bozmanın birden fazla yolu bulunmaktadır.

Adet Kanı Büyüsü Yapılışı

Bazı büyüler kullanılan malzemelerle adlandırılmıştır. Adet kanı büyüsü de bunlardan biridir. Ana malzemesi büyü yaptırmak isteyen kadının bir miktar adet kanıdır. Pek temiz bir büyü sayılmaz ama etkisi büyüktür. Bu büyüyle kadınlar sevdikleri erkekleri kendilerine aşık edebilir, hatta evliyse bile eşlerinden ayırabilir. Bir büyü ne kadar güçlüyse yaptıran kişi de bazı risklere sahiptir ve bunu göze alarak yaptırır. Bir aceminin elinde ters giden bir büyü yaptıran kişi açısından geriye dönüşü zor felaketler ortaya çıkarabilir. O yüzden bu tarz işlere kalkışmadan önce, her zaman iki kere düşünmek ve olayı mantıklı bir şekilde ele almak şarttır.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Adet kanı büyüsü için bu efsuna has tılsımlar kullanılmalı ve çeşitli dualar okunmalıdır. Tek kelime bile yanlış telaffuz edilmemeli, tek tılsım bile eksik olmamalıdır. Yoksa büyünün tutmaması bir yana, ters tepme durumu gerçekleşebilir ve bu tutmamasından çok daha kötü bir ihtimaldir. O yüzden sık sık işinin ehli alimlerden yardım alınması gerektiğini vurgulamaktayız. Adetin ikinci akşamı kan beyaz bir beze bulaştırılmalı ve beklenmelidir. Beze tılsımlar okunduktan sonra bulunduğu odaya kimse ayak basmamalıdır. Daha sonra bu bez kırmızı bir iple dolanır ve toprağa gömülür. Gömülen yerin büyü yapılan kişinin kullandığı bir yol üzerinde olması büyünün tutması açısından çok daha faydalıdır.

Adet Kanı Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Adet kanı büyüsü bir sonraki adet dönemine kadar tutabilen bir büyüdür. Yani yaklaşık bir ay kadar beklemek gerebilir. Ancak, etkisi güçlüdür. Aşk ve cinsellik amaçlı kullanılan bir büyüdür ve yapılan kişi üzerindeki etkileri çıplak gözle de görülebilir. Erkeğin eşine karşı ilgisi azalır. En sadık erkek bile aklına ihaneti getirmeye başlar. Eğer sosyal hayatta tanınan bir erkeğe yapıldıysa aniden büyü yapan kadına karşı hisler beslemeye ve yakınlaşmaya başlar. eğer erkek büyü yapan kişiyi tanımıyorsa onu gördüğü an flörte ve yakınlaşmaya çalışır.

Bu büyüyü eşler kocaları için bağlama büyüsü niyetiyle de yaptırabilir. Böylece gözü karısından başkasını görmez ve kusursuz bir sadakate ulaşılır. Kadınlar bu efsunu iki taraflı olarak da kullanabilmektedir. Erkeklerin bu büyüyü kullanması mümkün değildir. Erkeklerin kadınları kendilerine aşık etmek ve bağlamak için farklı tılsım ve efsunlara ihtiyacı vardır.

İlgili Makaleler

Yorumlar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Menü

Son Gönderiler